Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

224-245-63-63 224-245-63-63

Fransız Balkon Korkuluğu

Aydın Yapı Bursa’da fransız balkon korkuluğu üretimi yapmaktadır. Fransız balkon korkuluğu arıyorsanız Aydın Yapı doğru adres.

Alüminyum fransız balkon korkuluklar diğer balkon küpeşte uygulamalarına göre daha estetik bir duruş sergiler. Mekanlarınıza estetik bir görünüm vermek istiyorsanız fransız balkon korkuluk sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

İlk kez Fransa’da uygulama alanı bulduğundan dolayı Fransız balkon ismini almıştır. Balkonların küçük olduğu ve balkona açılan, genelde kaplama cam sistemlerinin olduğu balkon tiplerinde uygulanmaktadır. Yer üzerine 90 cm uzunluğunda dikme üzerine oturtulan alüminyumların aralarına monte edilen bir (1) ile (5) arasında isteğe bağlı olarak değişen ince alüminyum ara hatlarının montaj edilmesiyle oluşur. Buna alüminyum literatüründe Fransız balkon korkuluk adı verilmektedir. Fransız balkon’u isteğe bağlı olarak değişik şekillerde uygulanabilir. Camlı, camsız, ara hatlı modeller veya özel tasarımlar isteğe bağlı olarak yapılabilir.

Fransız balkon korkuluğu resimlerine sayfamızdan bakabilirsiniz. Daha fazla resim ve bilgi için bizimle irtibata geçin.

Fransız balkon korkuluğu fiyatı ürünün ebatlarına göre değişmektedir. Yerinizin ölçüsünü bize bildirdiğinizde size ortalama bir fiyat söyleyebiliriz. Yada fransız balkon korkuluğu fiyatları sayfamızı ziyaret ederek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.